Geniş Kargo Ağı

Uygun Fiyatlı Yüzlerce Ürün

Müşteriye Özel İndirimler

Gmb

GMB, 1979 yılında kurulan, dünyanın en büyük otomotiv ürünleri dizayncı ve üreticilerindendir. GMB, su pompaları, kardan mafsaları, gergi rulmanları ve çoğu Avrupa, asya taşıtları için şasi parçaları üretir. Tüm ürünleri en katı dizayn ve imalat ilkelerine göre araştırılıp, tasarlanıp yapılmış; yüksek kalitesiyle ISO/TS 16949 programlarından geçmiştir. GMB markası dünyada en iyi otomoti parçalarını sunmasıyla tanınır.
GMB asıl olarak ultra kesinlik ve hassaslık isteyen otomobil soğutma, sürüş, güç aktarma ve otomatik  vites sistemleri için ana parçaları üretir. Aynı zamanda GMB otomobil sesini azaltmada ve yakıt verimliliğini artırmada katkı sağlamıştır. Endüstriyel rulmanların ve otomobil parçaları tüm dünyadaki müştelerinin memnuniyeti için son teknolojiye gore dizayn edilip imal edilmiştir.
GMB markası uluslararası ününü otomobil endüstrisinin gelişmesiyle sağlamıştır. GMB yüksek kalite, hızlı teslimat, rekabetçi fiyat ve en iyi hizmeti son teknoloji ve farklılaşmış teknik bilgisi sayesinde sunarak müşteri memnuniyetini sağlar. GMB, pazarın farklılaşması ve küreselleşmesiyle, dünya genelinde yaygın ağı sayesinde baş edebilmektedir.

Distribitörlüklerimiz

Bayiliklerimiz